szablon

 • Załóż swoje konto!
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

OKNA BEZ WILGOCI

Ciepła ramka

Akcja Promocyjna  „OKNA BEZ WILGOCI” - z „ciepłą ramką” międzyszybową Firmy „GLASPOL Saint-Gobain” – o szczegóły proszę pytać handlowców.

Ciepła ramka dystansowa firmy GLASPOL Saint-Gobain

Bardzo ważnym elementem szyb zespolonych jest dystansowa ramka międzyszybowa, łącząca szybę zewnętrzną z wewnętrzną. Ciepła ramka SGG SWISSPACER to nie tylko estetyczne, kolorowe ramki międzyszybowe, to przede wszystkim korzyści użytkowe i podwyższona termoizolacyjność.

 W nowoczesnych szybach ciepłochronnych do domów energooszczędnych i pasywnych zastosowanie cieplej ramki SGG SWISSPACER staje się już normą.

To m.in. zastosowanie SGG SWISSPACER w dwukomorowej szybie CLIMATOP 0,4 (o rewelacyjnym współczynniku Ug=0,4) firmy GLASPOL, pozwoliło na uzyskanie dla całego okna AMBERTERM fantastycznego współczynnika przenikania U=0,7 [W/m²K] i otrzymanie Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2009.

W odróżnieniu od powszechnie stosowanych ramek dystansowych wykonanych z metalu, ciepła ramka SGG SWISSSPACER wykonana jest z wysokiej jakości materiałów organicznych zoptymalizowanych termicznie, wzmocnionnych włóknem szklanym, oklejonym po zewnętrznej stronie ekstremalnie cieńką folią ze stali nierdzewnej lub aluminium. Folia zapewnia bardzo dobre przywieranie uszczelniaczy mocujących szybę zespoloną a tym samym gwarantuje hermetyczność wobec gazów wypełniających przestrzeń międzyszybową, jak i pary wodnej. Gwarantuje to podstawową funkcję współczesnego okna - termoizolacyjność. Wytrzymałość na wysokie temperatury i obciążenia mechaniczne ciepłej ramki SGG SWISSPACER są na wyższym poziomie w stosunku do ramek.

Więcej szczegółów na stronie producenta www.cieplaramka.com

 
Jesteś tutaj: Home